Всі послугиМеню
+380 (48) 794 53 21
19.08.2019

Дробеметний апарат

Більше року тому нами було здійснено постачання, установку і пусконалагодження дробометального апарату для очищення металопрокату від бруду, іржі і окалини.

 

 

За цей час пристрій отримав виняткову репутацію завдяки надійності і якості очищення металу. Слід зазначити, що велику роль як для очищення, так і для довговічності його вузлів і робочих поверхонь, відіграє сам дріб. Ми зуміли визначити оптимальну фракцію, тип і виробника дробу. Це дозволило в рази збільшити термін використання як дробу, так і лопаток дробеметальної камери.  Також нами був завершений імпортний контракт на постачання запасного комплекту щіток для очищення металу від дробу. Всупереч стереотипу про те, що дробемет — це дуже гучний і запорошений пристрій,  він працює вельми тихо, а продумана система фільтрації не дозволяє збитій іржі і пилу розлітатися по цеху.

У даному дробометальному пристрої встановлено 6 турбін, які дозволяють чистити листовий метал з двох сторін за один прохід. Відбувається це так: лист металу по рольгангам подається в камеру очищення. Спеціальні датчики відстежують момент, коли метал потрапляє в камеру і вмикають турбіни дробемета. Тобто пристрій працює лише під час знаходження металу в камері, в порожній камері він не працює. Починається двостороннє очищення металу. Система фільтрації нівелює бруд, іржу, окалину і пил. А система регенерації відпрацьованого дробу безперервно подає дріб у сепаратор. Там зношений і розколений дріб відділяється від ще придатного до використання. Після проходження камери очищення метал викочується на приймаючі рольганги. Після чого він готовий до подальшої роботи: консервації, фарбування, розкрою або ж зварювальних робіт.ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ
Залиште свої контактні дані і ми з вами одразу зв’яжемось!
Ваше повідомлення відправленно.
Повідомлення відправити не вдалося.
Відправити заявку