Всі послугиМеню
+380 (48) 794 53 21
19.08.2019

Завершено постачання установки плазмового розкрою металу MARLIN TYPHOON –2000GP

Кілька днів тому було завершено постачання установки газополум’яного розкрою металу з ЧПК, яку частіше називають «плазма». Унікальна розробка чеських і українських експертів дозволяє не лише здійснювати розкрій металу «плазмою» і «газом», але також здатна маркувати вироби. Особливість полягає в тому, що в машині розкрою встановлено відразу два джерела плазми: HYPERTHERM Powermax 125 і HYPERTHERM Powermax 45XP.

Джерело HYPERTHERM Powermax 45xp дозволяє маркувати деталі на ще цілому листі металу, після чого в роботу може вступати потужніше джерело HYPERTHERM Powermax 125. Воно дозволяє здійснювати розкрій металу товщиною до 30 мм з пробиванням. З більшою товщиною металу без зусиль впорається система газового різання, укомплектована різаком виробництва HARRIS. Висока якість всіх комплектуючих гарантується виробником. Чого лише коштують сервоприводи виробництва PANASONIC.

Також варто відзначити нехарактерні розміри столу: 2100мм х 8100 мм.  Це обумовлено особливостями суднобудівельної галузі.ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ
Залиште свої контактні дані і ми з вами одразу зв’яжемось!
Ваше повідомлення відправленно.
Повідомлення відправити не вдалося.
Відправити заявку