Всі послугиМеню
+380 (48) 794 53 21

Про компанію

Компанію «Моравтотранспорт» було засновано в 2012 році. З тих пір ми накопичили великий досвід, який дозволяє спеціалістам компанії не лише ефективно вирішувати проблеми, але й запобігати їх появі на етапі планування задачі.

Загальна інформація

Основний вид діяльності – міжнародні вантажні перевезення. Власний автопарк, який складається з 8 машин, а також кваліфіковані менеджери компанії вирішать всі логістичні задачі за максимально короткий термін. Незважаючи на те, що в штаті «Моравтотранспорту» всього 20 чоловік, за роки нашої роботи ми перевезли тисячі тонн вантажу. Ми здійснюємо перевезення по Україні, в країнах СНД та Європи.

Окрім перевезень, ми займаємось ремонтом та будівництвом кораблів і вже взяли участь в ремонті більш ніж 20 кораблів. Перевага наших послуг полягає в тому, що наші спеціалісти та обладнання можуть прибути на місце дислокації корабля в будь-якій точці світу і виконати необхідні роботи для його повернення до строю.


Ми воліємо розвиватися, а не стояти на місці. Наша активна діяльність у сфері вантажних перевезень допомогла розвинути гарні торгові відносини з багатьма підприємствами України. Наш торговий обіг складає десятки мільйонів тон. Ми постачаємо оптові партії найрізноманітніших товарів: промислові матеріали та обладнання, сировину, деревину, автозапчастини і т.д.

Розвиватися з нами

Запрошуємо до співпраці великі виробничі компанії, а також осіб, яким потрібні разові або локальні вантажні перевезення. Також на взаємовигідних умовах ми запрошуємо логістів промислових підприємств та менеджерів транспортних компаній. Пишіть нам:

ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ
Залиште свої контактні дані і ми з вами одразу зв’яжемось!
Ваше повідомлення відправленно.
Повідомлення відправити не вдалося.
Відправити заявку