Всі послугиМеню
+380 (48) 794 53 21

У цей складний час ми, як і вся логістична галузь, робимо фундаментальний внесок у безперебійне забезпечення суспільства усім необхідним. Задля своєчасного постачання ми вжили комплексних заходів внутрішнього захисту, щоб мінімізувати будь-які збої під час роботи. Ми вживаємо превентивних заходів, заздалегідь плануючи можливі сценарії.

На даний момент немає жорстких обмежень на вантажні перевезення між Україною та країнами Євросоюзу, але є тривалі затримки на кордонах.

Ми солідарні з італійським народом, який бореться з пандемією Covid-19, від якої постраждав найбільше серед європейських країн, і сподіваємося, що ця колиска сучасної європейської цивілізації дасть гідну відсіч Коронавірусу.

Сьогодні наш новий автомобіль Scania R450 з навівпричіпом Schmitz Cargobull залишив територію дилерського центру і вирушив до Одеси, де пройде реєстраційні процедури та стане флагманом нашого автомобільного флоту.

Зелений автопоїзд як один з кольорів прапору Італії символізує надію та оптимізм як нашої Компанії, так і всього нашого народу, на якнайшвидше подолання цієї невблаганної пандемії італійцями.

Італія, Україна з вами!ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ
Залиште свої контактні дані і ми з вами одразу зв’яжемось!
Ваше повідомлення відправленно.
Повідомлення відправити не вдалося.
Відправити заявку