Всі послугиМеню
+380 (48) 794 53 21
17.07.2018

Капітальний ремонт катера «Нептун» силами наших майстрів

Капітальний ремонт катера «Нептун» силами наших майстрів

Спеціалісти по ремонту кораблів, які працюють в компанії «Моравтотранспорт», виконали комплекс робіт для лоцманського катера «Нептун», що належить до портового флоту ЮФ ДП «АМПУ». Згідно з договором про надання послуг по ремонту плавучих засобів, роботи проводилися на зовнішній частині корпусу корабля, в машинному відділенні і в побутових приміщеннях. Також було оновлено електрообладнання катера.

Детальний перелік робіт складається з 70 пунктів. Зокрема, він включає: очищення та фарбування надводної і підводної частини корпусу корабля; дегазацію паливних баків та видалення залишків нафтопродуктів. Демонтаж і заміну внутрішньої обшивки та ізоляції корпусу. В машинному відділенні було перевірено роботу головних двигунів та поточний ремонт одного з них; також було проведено регулярну перевірку вимірювального обладнання корабля.

Серед робіт в електротехнічній частині було проведено технічне обслуговування і заміну сигнально-розпізнавальних вогнів катера. Перевірка розподільних щитів: очищення, знежирювання, ізоляція контактних з’єднань, щорічна перевірка електровимірювальних навігаційних приладів. Було проведено заміну світильників в машинному та румпельному відділеннях.

В побутових приміщеннях для команди замінили обшивку сидінь та лінолеум. Почистили і висушили подушки, матраци, ковдри, почистили фільтри побутових кондиціонерів.

На сьогоднішній день оновлений катер «Нептун» вже на стапелі. Замовник перевірив і прийняв більшу частину виконаних робіт.ЗАМОВИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ
Залиште свої контактні дані і ми з вами одразу зв’яжемось!
Ваше повідомлення відправленно.
Повідомлення відправити не вдалося.
Відправити заявку